נותנת למילים – ההשקה!! (סיור מודרך)

אני מאד נרגשת להזמין אתכם לבקר באתר שלי "אשה שהיא אריה", ומודה מאד ליאיר אשל כהנסקי, אהובי, על בנייתו. מאד מתנצלת על העיכוב וכנראה שענת לוין תקועה ולא תגיע בזמן אבל יונה וולך דווקא תתארח. אז שנתחיל בסיור??!!

תחילה נתבונן בשם האתר:  צרוף המילים "אשה שהיא אריה" צריך להקרא כך-  אשה שהיא אָרְיָה. אסביר זאת, כשהייתי ילדה קטנה, אבי (אהוד שכטר שנפטר), נהג לקרוא לי אָרְיָה קטנה שלו. בבגרותי מצאתי את עצמי חושבת על עצמי כדי לחזק את רוחי כאשה שהיא אָרְיָה. אגב, צרוף המילים הופיע לראשונה בכתובים בספר שיריי הראשון "פראי היום" (כרמל, 2009), כהערת שוליים לאחד השירים. אבל גם קריאה של שם האתר במשמעות המקובלת, אפשרית. אם כי, פחות אהובה עלי..

ונתבונן בתפריט הראשי משמאל לתמונת הנושא שעיבד האמן סמרל לצילום שלי:

בדף "אודותי" תוכלו לקרוא בקצרה עלי ולהבין מעט את סיפורי האישי.

בדף "ארועים" תוכלו לעיין ברשימת הארועים בהם לקחתי חלק מאז השקת ספר שיריי הראשון. תוכלו גם לצפות בצילומים שלי קוראת ברוב הארועים. כדאי להתחיל לצפות בצילומים החל מהקישור השלישי כי עוד לא עדכנתי את שני הארועים האחרונים. בדרך כלל, אני מעדכנת מראש על כל ארוע עתידי לכן תוכלו להכנס לכאן בהמשך ולעקוב מקרוב אחרי הפעילות שלי. אבל כעת נמשיך בסיור..

בדף "עריכת שירה" תוכלו להכיר לעומק ולקרוא את התשוקה שלי, לגעת דרך המילים של כותבות וכותבים. כלומר, לערוך שירה. בסוף הדף ישנן גם כמה המלצות על עבודתי.

בדף "סדנאות" תוכלו להתרשם מסדנאות הכתיבה שאני מנחה. כרגע הדף הזה והפעילות בו בהשהיה.

בדף "מן העיתונות" תוכלו לקרוא ולהתעמק בסיפורי האישי דרך ראיונות וביקורות ספריי. ממליצה בחום להשתהות כאן עת ארוכה, אבל בפעם אחרת, הסיור נמשך..

בדף "פראי היום" ובדף "סמאל אהובי" תוכלו להתרשם משיר נבחר מתוך כל ספר ולקרוא פיסות ביקורת מרתקות. את "סמאל אהובי" (פרדס, 2013) תוכלו לרכוש כאן ישירות בעותק דיגיטלי או בדפוס. ונמשיך בסיור ולא נחכה..

בדף "סרטונים" ישנה רשימת צפייה של סרטונים מגוונים מאד – ראיון איתי, קריאת שירה שלי ושירים שלי שהולחנו והוקראו, להנאתכם. תוכלו להאזין להן, ישירות ברשת, בזמן שהסיור נמשך..

בדף "רדיו" ישנן שתי הקלטות של תכניות רדיו נהדרות בהן התארחתי.

בדף "יצירת קשר" אני מזמינה אתכם מאד לכתוב לי באופן אישי. בכוונתי לענות לכל פניה. אתייחס ברצינות לפניות רציניות ובהומור לפניות מחויכות. לא אענה לפניות לא הולמות או פוגעניות.

בדף "שירת אשה" תוכלו להכנס ישירות לדף הפייסבוק אותו אני עורכת עם גל אלגר וחני צפריר. אם יש לכם חשבון בפייסבוק תוכלו לעשות זאת ואם לא אז תוכלו להתנחם בזה שבעתיד תוכן הדף יהיה גלוי ברשת. אבל לא אפרט כעת כי הסיור..

ו אנחנו לקראת סיום.. מקווה שלא שכחתם למלא את כוסות היין או הוויסקי שלכם!!

בדף "שירה מתחלפת" תוכלו לקרוא שירים חדשים לצד שירים מוכרים שלי. ישנו ייצוג של שירים מתוך "סמאל אהובי" אבל עלי להוסיף שירים מתוך "פראי היום"..

בדף "פוטו פואטיקה" תוכלו להתרשם מהעיסוק המתהווה שלי, צילום. אני נוהגת לצלם ולכתוב כותרות לצילום תוך פרשנות פואטית לצילומים. עד כה רוב הצילומים היו עם כותרות ארוטיות אבל ישנה מגמה של שינוי מסוים.

בדף "נותנת למילים – הבלוג" נעצור. כאן אשמח מאד אם תקראו בעיון את הרשומות הטריות "ונותנת למילים" "עוברת לעולם הקשת בענן" ואת התגובות להן. אתם מאד מוזמנים לכתוב תגובות משלכם.

לפני סיום, אתם מוזמנים לקרוא את שירה של יונה וולך –

תן למילים

תן למילים לעשות בך

תן להם היה חפשי

אלו תכנסנה בך תבאנה פנימה

עושי צורות על צורות

יחוללו בך אותה חויה

תן למילים לעשות בך

אלו תעשינה בך כרצונן

עושות צורות מחדש בדבר

תעשינה בדבר שלך

אותו הדבר בדיוק

כי הן דבר אותו תעשינה

הבן תבין כי אלו תחיינה

לך אותה חויה ופרושה כטבע

כי הן טבע ולא המצאה

ולא גלוי כי כן טבע

תעשינה טבע דבר בך

כמו שתן מין חיים למילה

תן למילים לעשות בך

 

כעת נשיק כוסות לחיים הווירטואליים!! שמחתי מאד שבאתם..

לפני סיום, אתם מאד מוזמנים להרשם לקבלת עדכונים על רשומות חדשות, שירה מתחלפת ופוטו פואטיקות שלי. אשמח גם אם תכתבו בספר האורחים של ההשקה. כלומר, בתגובות לרשומה זה, מה דעתכם על האתר ועל הסיור עצמו..

המשך ערב נעים מאד ושבוע דבש!!

11 Comments

  1. נורית יקירתי,
   תודה מאד מאד!!
   אגב, לקח לי כשעה לכתוב את הרשומה הזו,
   אז קחי זאת בחשבון בהשקה הווירטואלית הבאה שלך..!!
   כי הרי ברור שלא היו פקקים אלא חוסר תכנון מראש שלי 😉 😉

   ענבל אשל כהנסקי
 1. Ik ben het boek nu aan het lezen. Vind het goed geschreven.. vanuit verschillende peeinectsevrp.. en geeft je inzicht in hoe immigraten naar de beschaafde wereld kijken. Zeer boeiend..Toch is het ook een zielig boek, een die je een akelig gevoel geeft.Ergens wil je het weg leggen.. toch lees je verder.. je wordt opnieuw verrast waardoor het je niet los laat.Een aanrader..Ben benieuwd hoe het afloopt..Veel lees plezier!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *